ART / Lithographs / Litograph in colors 7584020
nr 758 4020
LITOGRAPH IN COLORS
Kjell Sandquist, -88, 21/170, sheet: 57 x 76,
Kjell Sandquist, -88, 21/170, bladets mått: 57 x 76
SEK 250
Monday May 14 2012
at 19:54:29
7/5 20:26:45
200 kr
7/5 22:37:58